Заступник мера Херсона у грудні отримав більше 124 тисяч гривень

Заступник міського голови Херсона Володимир Пепель у грудні отримав більше 124 тисяч гривень. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на відповідь від міськради. 

Посадовий оклад чиновника складає 7363 гривні. У грудні Пепелю виплатили 16,2 тисячі грн премії, майже 27 тисяч гривень відпускних та 1,2 тис. грн премії до Дня місцевого самоврядування. Також чиновник міськради отримав більше 62 тисяч гривень матеріальної допомоги до відпустки.

Варто зазначити, що в декларації Володимира Пепеля за 2020 рік вказані готівкові збереження – 186 тисяч гривень, 30,5 тис. доларів США та 6200 євро. Додамо, що Пепель в міськраді відповідає за сферу житлово-комунального господарства.

Раніше чиновник працював директором комунального підприємства “Херсонтеплоенерго”. До призначення в міськраду Пепель був працівником компанії “Смарт мерітайм груп”, яка належить нардепу та проросійському олігарху Вадиму Новинському.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: