Збудована майже півтора роки тому сервісна зона на КПВВ «Каланчак» функціонує наполовину (відео)

Наприкінці 2019 року на КПВВ «Каланчак», за дорученням Президента України, збудували сервісну зону, яка включає в себе Центр надання адміністративних послуг і автостанцію з місцем для відпочинку. З держбюджету витратили понад 60 мільйонів гривень.
Минуло майже півтора року і сьогодні на пункті пропуску працює лише ЦНАП, автостанція не функціонує.
Пасажири змушені мерзнути, або мокнути під дощем, сплачувати нелегальним перевізникам «космічні» гроші і чекати транспорт годинами…
Причина такої ситуації – замовник будівництва «Укрзалізниця» ніяк не передасть об’єкти, збудовані на КПВВ «Каланчак» і «Чонгар» на баланс ДП «Реінтеграція і відновлення», створеного при Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

22 квітня Херсонщину з робочим відвідали представники цього Міністерства. Як повідомив один із місцевих ЗМІ, високі чиновники побували на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар». Головна мета візиту — передача до сфери управління Мінреінтеграції контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар», а також зони сервісного обслуговування, повідомляє сайт Мост.Так само на баланс державного підприємства мають передати і режимну та сервісну зони на КПВВ «Каланчак, після чого, сподіваємося, там будуть позитивні зрушення. А поки про ситуацію на КПВВ «Каланчак», зокрема, щодо пасажироперевезень, дивіться у розслідувані «Народного контролю».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: