Земельна корупція: мерія без аукціону продовжує договори оренди для екс-депутата Херсонської міськради

Валерій Боржков

Раніше, ми вже повідомляли про земельні махінації пов’язані з орендою земельної ділянки, відомої всім як парк «Дубки». Проте ані працівники міської ради, ані сам Ігор Колихаєв ніяк не відреагували на вимогу зняти з порядку денного питання про надання дозволу  ТОВ «ГАЗ АВТО» оренди земельної ділянки по Миколаївському шосе, 4. Натомість очільник міста разом зі своєю командою продовжили співпрацю з вже відомим Валерієм Боржковим, власником Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза».

Наразі, мова йде про поновлення ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАПІТАЛ-БУД» договорів оренди земельних ділянок. Цікаво, що колишнім бенефіціарним власником та  керівником ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАПІТАЛ-БУД» був Боржков Валерій Володимирович. Це вже другий випадок можливості поновлення договору про оренду землі без проведення відповідного земельного аукціону та повторний випадок наявності судової справи (справа №923/124/19), що в свою чергу дає всі можливі підстави рахувати дане поновлення договору зусиллям уникнення негативних наслідків судової справи.

Підставою звернення прокурора з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки є неналежне виконання умов договору, а саме: ТОВ «Будівельна компанія «Капітал-Буд» не приступило до використання земельної ділянки в строк, встановлений договором та наявністю податкового боргу зі сплати орендної плати за користування земельними ділянками, який станом на 10.01.2019 становив 291756,33 грн.

Не зважаючи на вагомі підстави для відмови у поновленні договорів оренди земельних ділянок — питання все одно вносять до розгляду. Постає питання про рівень обізнаності  та компетенції працівників юридичного відділу, членів постійної земельної комісії міської ради та самого Ігоря Колихаєва.

Громадська організація «Народний контроль» повторно звернулася особисто до  міського голови  Ігоря Колихаєва з проханням зняти з порядку денного питання про поновлення ТОВ «ГАЗ АВТО» та ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАПІТАЛ-БУД» договорів оренди земельних ділянок, оскільки умови поновлення договорів порушують інтереси громадськості та норми чинного Законодавство України.

Працівники Херсонської міської ради на чолі з її головою Ігорем Колихаєвим вперто ігнорують інтереси херсонців та разом з тим  Закон України «Про оренду землі».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: