Жителі мікрорайону ХБК у Херсоні без тепла: які причини (відео)

У Херсоні без опалення багатоповерхівки у мікрорайоні ХБК. І це попри те, що ТЕЦ, яка обслуговує ці будинки, 8 листопада запустила свої котельні. Тепло до квартир не доходить через численні пориви у тепломережах.

Останні роки, розказує голова ОСББ на вулиці Кулика 114 — В Світлана Ходикіна, початок опалювального сезону в їх мікрорайоні суттєво затримується.

«Проблеми з опаленням у нас дуже давно. Цього року як ніколи. Скоро перше число, а у нас ще опалення немає. Ви ж бачили, що у нас там одні пориви», — каже Ходикіна.

Фото: Ольга Ляшенко/Суспільне.Херсон

У квартирі, якщо не включати кондиціонер або електрообігрівачі, холодно. Температура не підіймається вище +15 градусів, говорить мешканка будинку Наталя Шатілова-Погасій. Тепло з початку опалювального сезону було всього кілька днів. Роботу теплопостачальника жінка вважає неефективною.

«Проблема така глобальна. Труби усі прогнили й вони не придатні до використання. Це — проблема ТЕЦ. Робота їх є неефективна. А ми на них витрачаємо багато бюджетних грошей. Ми зараз просто роздаємо гроші на те, що не працює. На жаль», — каже Наталя.

Добу без опалення і будинки на вулиці Кримській. Тут зранку аварійна бригада міняє іржаву трубу на нову.

«Сьогодні 26 листопада, а у нас другий раз за два тижні опалення відключили. А взагалі весь мікрорайон ХБК переритий», — каже мешканка будинку на вул. Кримській, 120 Валентина Петренко.

Аварійні бригади, розказує начальниця відділу зв’язків з громадськістю Херсонської ТЕЦ Ірина Лєпіхіна, не встигають латати зношені теплотраси. Ліквідовують одну аварію, виникають нові.

«Від опалення відключені 42 будинки. До кінця сьогоднішнього дня (26 листопада — ред.) планується відновити теплопостачання, приблизно, 20 будинків», — каже Ірина Лєпіхіна.

За адресою Кулика, 114 усі корпуси зараз вже опалюються, каже Ірина Лєпіхіна, треба тільки, щоб компанія, що обслуговує відкрила засувки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: